Izvēlēties valodu:
           

SIA "TEHAUTO LATGALE" - oficiālais Nissan, Renault, Dacia pārstāvis Latvijā.

Jaunumi


12.02.2016

JAUNAIS NISSAN X-TRAIL! 0% LĪZINGA LIKME UN ZIEMAS APRĪKOJUMA KOMPLEKTS DĀVANĀ!

IEGUVUMS - LĪDZ 5000 €


Ziemas aprīkojuma komplektā iekļauts:

  • Ziemas riepas;
  • DEFA signalizācija;
  • Automobiļa salona paklājiņu komplekts;
  • Automobiļa drošības komplekts;
  • Reģistrācija.

Nissan X-TRAIL DIG-T 163 ZS 6 M/T Visia NISSAN FINANCE līzinga maksājums - tikai, sākot no 199 €* mēnesī! 

Nissan X-TRAIL ir ietilpīgs ģimenes automobilis, Baltijas valstīs tas ir atzīts par “TopGear” “Ģimenes automobili” 2015. gadā.

X-TRAIL ir ietilpīgs salons, bīdāma otrā sēdekļu rinda, ērti pielāgojama bagāžas telpa, augstu novietota autovadītāja sēdvieta un augsts klīrenss. Nissan X-TRAIL ir ieguvis augstāko - 5 zvaigžņu drošības novērtējumu Euro NCAP drošības testos. Pieejams arī kā 7 sēdvietu versija. Bagātīgs aprīkojums jau, sākot no pamata aprīkojuma līmeņa - Visia: LED dienas gaitas lukturi, gaisa kondicionēšanas sistēma, CD/radio ar Bluetooth brīvroku tālruņa sistēmu, kruīza kontrole, 17" vieglmetāla diski un daudz kas cits.

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks un esat reģistrējies You+Nissan portālā, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties jaunu Nissan X-TRAIL, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu - papildu 1 gada Nissan 5* pagarināto garantiju BEZ MAKSAS.

Nissan X-TRAIL, sākot no 21 790 €.
Šis piedāvājums ir spēkā līdz: 31.03.2016.
 

Īpašais piedāvājums ir spēkā līdz 31.03.2016. Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Piedāvājums nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot lojalitātes piedāvājumu. You+Nissan lojalitātes piedāvājums ir pieejams papildus Nissan X-TRAIL īpašajam piedāvājumam esošajiem Nissan automobiļu īpašniekiem (privātpersonām), kas ir reģistrējušies You+Nissan portālā. Kuponu Nissan 5* pagarinātajai garantijai 1 papildus gadam / 100 000 km (atkarībā no tā, kurš faktors iestājas pirmais) bez maksas, iegādājoties jaunu Nissan X-TRAIL, Jūs varat lejupielādēt no You+Nissan portāla: www.nissan.lv/you+. *Reprezentatīvs piemērs. Nissan Finance aprēķins veikts Nissan X-TRAIL par cenu 21 790 €, ieskaitot PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas / nomas līgums). Aizņēmuma likme: 0% (ko veido 3 mēnešu EURIBOR (0% (fiksēts 17.12.2015.)) + 0%), gada procentu likme: 0.52%. Pirmā iemaksa: 15%, automobiļa atlikusī vērtība: 30%, nobraukuma ierobežojums: 100 000 km. Maksa par līguma sagatavošanu: 1.5% no automobiļa cenas. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 18 848.35 €, ieskaitot PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz SIA „Nordea Finance Latvia”. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas! Akcija spēkā līdz 31.03.2016. Papildu informācija par piedāvājumiem un visi noteikumi un nosacījumi ir pieejami pie Jūsu Nissan dīlera - TEHAUTO LATGALE.Mūsu speciālie piedāvājumi: